Breaking Bad – czwarty sezon serialu coraz bliżej

Serial telewizyjny „Breaking Bad” produkowany jest przez stację AMC i już 21 lipca nastąpi premiera pierwszego odcinka kolejnego, czwartego sezonu serialu.

Opowiada on historię nauczyciela Waltera White’a, który z dnia na dzień dowiaduje się o tym, że cierpi na raka. Nie dość, że w jego rodzinie nie ma dobrej sytuacji finansowej i posiada chorego syna, to w dodatku jego żona spodziewa się kolejnego dziecka. W takiej sytuacji Walter nie ma wyjścia i musi jakoś zdobyć pieniądze, a chociaż początkowo wydaje się, że jest to niemożliwe, nauczyciel się nie poddaje.

Ponieważ ciężko jest dorobić się w sposób legalny, główny bohater, wspólnie ze swoim byłym uczniem – rozpoczyna produkcję metamfetaminy, przez co jego życie staje się jeszcze bardziej skomplikowane. Nie wszyscy wiedzą, że początkowo planowano, aby pierwszy sezon składał się z dziesięciu odcinków, jednak uniemożliwił to strajk scenarzystów, przez który sezon zakończył się na siódmym odcinku.

Kolejne sezony liczyły za to po 13 odcinków i tak samo będzie z nadchodzącym, czwartym sezonem serialu Breaking Bad, który rozpocznie się 13.6.2011 r.