Dragon Ball powraca w nowej serii Dragon Ball Super

dragon-ball-super

Nawet najwięksi fani kultowej serii Dragon Ball z pewnością nie spodziewali się, że ich ukochana seria doczeka się kontynuacji.

W dodatku nie będzie to zwyczajne odcinanie kuponów, jak to miało miejsce w przypadku serii oznaczonej GT, tylko oficjalna kontynuacja zapowiedziana przez samego Akirę Toriyamę! Fani anime już dawno nie mieli takich powodów do radości.

Nowa seria anime będzie kontynuacją Dragon Ball Z, a jej oficjalny tytuł to Dragon Ball Super. Tym samym widzowie będą mieli okazję śledzić losy ulubionych bohaterów od chwili unicestwienia złego Majin Buu.

Japońska premiera Dragon Ball Super zaplanowana została na lipiec bieżącego roku i chociaż europejscy widzowie z pewnością będą musieli poczekać nieco dłużej, to prawdopodobnie nikt nie będzie na to narzekał.

bulma-i-goku

Pierwszy odcinek serii Dragon Ball ukazał się 26 lutego 1986 r. na podstawie mangi o tym samym tytule. Jej kontynuacją były Dragon Ball Z oraz Dragon Ball GT, ale przy pracach nad tą ostatnią serią nie uczestniczył jej twórca Akira Toriyama.