Gru rusza do akcji

Minionki-rozrabiaja

Dziecięce kino letnie proponuje kolejny film o Minionkach. Po produkcji “Jak ukraść księżyc”, tym razem Gru i Minionki będą musieli pokonać bardzo groźnego łotra i… złe fioletowe Minionki.

Nowa bajka “Minionki rozrabiają” będzie oczywiście trzymać w napięciu i nie raz rozbawi do łez. Obok Gru pojawi się agentka Lucy, która będzie na każdym kroku zachęcać Gru do działania. Początkowo jednak pod wielkim znakiem zapytania stanie jego udział w misji, albowiem największy niegdyś przestępca skończył już swą karierę i postanowił zostać prawdziwym tatą dla swoich trzech córek – Margo, Edith i Agnes. Pracuje w fabryce żelków i ma się naprawdę dobrze, aby rzucić swoje stateczne życie dla kolejnej awantury.

Czy córeczki pozwolą tatusiowi na udział w misji, a może same staną się jej częścią? Trzeba koniecznie iść do kina żeby się o tym przekonać. Reżyserem filmu jest Chris Renaud, scenarzystami – Cinco Paul i Ken Daurio. Pierwsza część losów Gru powstała w 2010 roku i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony widzów. Gru szybko zdobył popularność, bowiem kto by nie pokochał tego zagubionego, wielkiego, łysego faceta na dwóch cienkich nóżkach?