Najlepsze komedie – zapowiedzi na wrzesień 2012

Szykuje się naprawdę bardzo komediowy wrzesień, a to zaprawą wielu hitów, które właśnie z początkiem września wchodzą do kin.

Nie sposób nie usłyszeć o najnowszej komedii Woody’ego Allena z Penelope Cruz w roli głównej. „Zakochani w Rzymie” to film, który trzeba obejrzeć! Amerykańska turystka zgubiła się w Rzymie i nie potrafi odnaleźć fontanny do Trevi. Z pomocą przychodzi jej przystojny Włoch, który całkiem przypadkowo zmierza właśnie w tamtym kierunku. Zauroczeni sobą lądują w romantycznej restauracji… Co się dzieje dalej? Nie będziemy zdradzać więcej z fabuły, bo naprawdę warto jest przekonać się o tym samemu.

Ted” to komedia z Markiem Wahlbergiem i Milą Kunis. Zdradzając nieco z fabuły, warto jest nakreślić obraz sytuacji. John (Wahlberg) i Ted to najlepsi przyjaciele. Spędzają ze sobą wieczory, razem piją alkohol, rozmawiają o kobietach i życiu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Ted to miś pluszowy. Wygadany pluszak nie tylko flirtuje z dziewczynami, ale także nieźle imprezuje. Mało tego, nie rozumie narzekań Lori (Kunis) – narzeczonej Johna, która najchętniej ustatkowałaby się u jego boku. Premiera filmu miała miejsce siódmego września.

Najnowsza komedią z Maryl Streep i Tommym Lee Jonesem jest film „Dwoje do poprawki”. Kay (Streep) i Arnold (Jones) to małżeństwo z trzydziestojednoletnim stażem. Każde z nich już dawno zapomniało o tym, jak bardzo byli kiedyś w sobie zakochani. Kay, która jest sfrustrowana monotonią życia postanawia za wszelka cenę to zmienić, a więc wpada na pomysł skorzystania z usług psychologa dla par. Terapia pozwala małżeństwu poznać się na nowo, także w sprawach czysto łóżkowych. Ogromna dawka śmiechu gwarantowana.

Wieczór panieński” z Kristen Dunst będzie miał swoją premierę czternastego września. Komedia opowiada o losach przemądrzałej Regan (w tej roli Dunst) dowiaduje się o ślubie swojej koleżanki Rebel. Wraz z koleżankami – Kate i Jenną planują urządzić Rebel niezapomniany wieczór panieński. Oczywiście, na imprezie nie zabraknie nagich striptizerów, a także innych bardzo ciekawych atrakcji.

Podobne artykuły :