Dead Rising 3

dead-rising-3-xbox-one

Trzecia odsłona popularnej serii stworzonej przez firmę Capcom ukazała się zarówno na konsolę Xbox One, jak i na komputery PC.

Tym, co już na pierwszy rzut oka odróżnia ją od poprzednich części serii Dead Rising jest duży otwarty świat. Jak można się było spodziewać, został on niemal w całości wypełniony zombie. Gracze z pewnością będą zadowoleni z wyeliminowania ekranów ładowania. Na szczęście dla gracza, nie zabrakło również rozmaitych broni, które pozwalają pozbywać się zombie w sposób widowiskowy.

xbox-one-dead-rising-3

Bohaterem Dead Rising 3 jest Nick. Ma on do wykonania różne zadania, ale nie jest to proste podczas inwazji zombie. Gracz może korzystać ze specjalnych umiejętności oraz pojazdów, które nie tylko ułatwiają poruszanie się po planszy, ale są też doskonałym narzędziem eksterminacji zombie. Trzecia odsłona serii Dead Rising jest mroczniejsza niż pierwsza i druga część gry, ale wciąż można w niej odnaleźć (a właściwie zrobić) charakterystyczne dla serii bronie, które wyglądają co najmniej dziwnie. Zaletą tytułu jest to, że na ekranie bez problemu może się pojawić duża ilość żywych trupów.

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.