Emily Rajtakowski w zwiastunie Call of Duty: Advanced Warfare

emily-rajtakowski

Amerykańska modelka polskiego pochodzenia Emily Rajtakowski wystąpiła gościnnie w zwiastunie najnowszej odsłony gry Call of Duty.

Zwiastun nosi tytuł “Discover Your Power”. Chociaż Emily Rajtakowski pojawia się na ekranie jedynie przez kilka sekund, to trailer i tak robi wrażenie. Zobaczcie zresztą sami.

Call of Duty: Advanced Warfare

Najnowsza część gry Call of Duty, czyli Advanced Warfare została wyprodukowana przez studio Sledgehammer Games. Akcja gry rozgrywa się w 2054 roku, a zadaniem gracza jest opanowanie chaosu wynikającego z zaciętej rywalizacji pomiędzy korporacjami militarnymi. Dzięki przeniesieniu akcji w przyszłość, gracze będą mogli spróbować swoich sił na futurystycznych polach walki. Największą atrakcją będzie jednak nowoczesne uzbrojenie, czego przykładem może być specjalnie wzmocniony egzoszkielet oraz latające drony. Tym, co wyróżnia Call of Duty: Advanced Warfare od pozostałych gier z serii CoD to fakt, że tytuł powstawał przez trzy lata. Dzięki temu twórcy mogli lepiej dopracować rozgrywkę oraz oprawę graficzną. Z nowych rozwiązań warto wymienić ulepszoną technologię skanowania twarzy i ich animacji.

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.