Iron Man gry

Gry-Iron-Man

Pomimo trzech udanych filmowych ekranizacji przygód Iron Mana, gracze wciąż nie dostali tytułu, przy którym warto byłoby zarywać noce.

Dotychczas ukazały się dwie części gier z Iron Man w tytule (nie licząc najnowszego Iron Mana 3 na tablety). Pierwsza to Iron Man, natomiast jej kontynuację zatytułowano… Iron Man 2.

Gra Iron Man

Pierwszy Iron Man ukazał się na wszystkie liczące się platformy (PC, PS3, PSP, PS2, Wii, NDS) i została przez graczy okrzyknięta wyjątkowym gniotem. Średnia ocen ledwie przekraczająca 4/10 mówi sama za siebie.

Gra Iron Man 2

Kontynuacja Iron Mana została wydana wyłącznie na X360, PS3, PSP, Wii oraz NDS, więc gracze komputerowi musieli obejść się ze smakiem. Tytuł jest lepszy od poprzednika, chociaż wciąż jest to produkcja przeznaczona wyłącznie dla najbardziej oddanych fanów Starka. Produkcja miejscami nawiązuje do filmowych ekranizacji, a gracz może się wcielić w jednego z dwóch bohaterów: Tonego Starka oraz Jamesa Rhodesa.

Iron Man 3 na tablety

Na tle powyższych gier najlepiej wypada Iron Man w wersji na tablety. Gra pochodzi z tego roku i można ją pobrać za darmo. Rozgrywka prezentuje się następująco:

Iron-Man-na-tablety

Iron-Man-3

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.