Polskie strony z grami

Wyspa-gier

Strzelanki, planszówki i gry logiczne – te gry online są coraz częściej wybierane dla odprężenia. Na dobrych stronach z grami każdy wybierze coś dla siebie.

Gry przeglądarkowe kilka lat temu zdobyły naprawdę dużą popularność. To prosta forma rozrywki w internecie dedykowana wszystkim. Jak je znaleźć? Jest wiele portali, które oferują zarówno starsze gry online, jak i zupełne nowości. Na stronie Wyspagier.pl gry podzielone są na kategorie, więc szybko można znaleźć coś dla dzieci, zabawy dla dziewczyn i prawdziwe strzelanki dla zapalonych graczy. Gry planszowe są także w wersji online. Dobrym przykładem jest „Hexagonator” – naprawdę ciekawa gra. Polega na tym, że przesuwa się sześciokąty, by wszystkie czerwone trójkąty przylegały do siebie. Czasami trzeba tak ułożyć sześciokąt, żeby znalazł się po drugiej stronie okna, przechodząc przez wszystkie pośrednie kroki. Duże puzzle też mogą być sporym wyzwaniem. Inną znaną grą internetową jest „Z Podziemii do Podziemii”. To trudna łamigłówka, w której trzeba pokonać potwory, a następnie odnaleźć zaczarowaną skrzynię z przydatnymi przedmiotami. Oprócz tego potrzebne są złote klucze, aby przejść do kolejnego poziomu. Każdy wojownik ma inną broń o nietypowym działaniu i przy okazji innej cenie.

Gra „Pike Club 2” nie była online przez dość długi czas. Teraz jest coraz popularniejsza w sieci. Pike Club to przestępczy półświatek, a graczowi grozi śmierć z ich ręki, za długi. Rozgrywka jest ostatnią szansą. W tej grze należy odszukać par identycznych klocków, aby zarobić pieniądze na spłatę wierzytelności. Są karty, których lepiej nie odwracać, bo można stracić życie. Zwykle najpopularniejsze są właśnie strzelanki. „Baza kosmiczna w ogniu” to ciekawa gra osadzona w świecie science-fiction. Roboty walczą z ziemi i jednocześnie są ostrzeliwane z powietrza ognistymi pociskami, grozi im również atak skorpionów z kosmosu Gracz musi uważać, żeby nie przegrzać robota. Celem jest zniszczenie stacji kosmicznej i podbicie planety. Od czasów gier telewizyjnych gry platformowe wybierane są wyjątkowo chętnie. Ciągle powstają nowe, o różnym stopniu trudności. „Superbohater na lodzie” dzieje się w świecie pełnym lodowych kostek i wody. Bohater stara się odnaleźć przyjaciela. Po drodze musi zbierać gwiazdy i inne bonusy. Doskonale pływa i oczywiście strzela. To tylko przykładowe gry, a jest ich niezliczona ilość.

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.