Trailer GTA V coraz bliżej

Na oficjalnej stronie Rockstar Games zaczęło się odliczanie. Już za 7 dni, 8 godzin i 3 minuty (przynajmniej w chwili pisania tego newsa) trailer długo oczekiwanej gry GTA V ujrzy światło dzienne.

Czy zaplanowana na 2 listopada premiera filmiku wzbudzi tyle emocji, co trailery poprzednich części? O tym będziemy mogli przekonać się już wkrótce.

Poprzednia część serii (GTA IV) po raz pierwszy korzystała z nowego silnika fizycznego Euphoria, który wspierany był silnikiem graficznym o nazwie RAGE. Dzięki temu takie działania jak kradzież samochodu, przejeżdżanie pieszych i zwiedzanie miasta były o wiele bardziej efektowne niż w przypadku wcześniejszego Grand Theft Auto: San Andreas.

Znacząco zwiększyły się jednak wymagania sprzętowe produkcji, co automatycznie odrzuciło niektórych graczy (szczególnie tych dysponujących starszym sprzętem).

Fabuła GTA V trzymana jest na razie w tajemnicy. Prawdopodobnie jednak po raz kolejny gracze wcielą się w całkowicie nową postać i odegrają kolejny gangsterski sen typu „od zera do milionera”.

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.