Tydzień z grą Assassin’s Creed – wymagania gry, kody i gameplay

Tydzień z grą Assassin’s Creed się zakończył, więc warto zrobić małe podsumowanie wszystkich informacji zawiązanych z tą produkcją.

Gra jest ciekawa i na początku na pewno nie będziemy mogli się od niej oderwać, ale po pewnym czasie zauważymy, że nieustannie wykonujemy te same czynności. Zaletą są natomiast dopracowane animacje ruchu postaci oraz sandboxowy świat.

Wymagania gry Assassin’s Creed

Ponieważ gra ma już swoje (trzy) lata, jej wymagania nie są duże. Do grania wystarczy komputer z procesorem Core 2 Duo 2.2 GHz, wyposażony w 2 GB RAM. Karta graficzna powinna mieć 512 MB, natomiast wolnego miejsca na dysku potrzebujemy 8 GB.

Zobacz również: Tydzień z grą Assassin’s Creed – dopracowana, ale niepozbawiona wad

Assassin’s Creed kody

Miłośników gry na kodach musimy zmartwić – do pecetowej wersji Assassin’s Creed ich nie ma i są to słowa twórców. Zawsze jednak można skorzystać z różnego rodzaju trainerów, czyli niewielkich programów, które działają w tym samym czasie co gra i wprowadzają do niej różne zmiany.

Gameplay

Krótki filmik z gry znajdziecie poniżej, a jeżeli ktoś zastanawia się czy wybrać grę Assassin’s Creed czy naszego polskiego Wiedźmina, to przygody Geralta wygrywają.

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.