Uncharted 3 – premiera gry

Gdy już dawno przestały być postrzegane jako produkcje zapewniające rozrywkę jedynie najmłodszym odbiorcom i trzeba przyznać, że ma to same zalety.

Jedną z nich jest to, że twórcy o wiele większą uwagę przykładają do dopracowywania swoich produkcji, a co za tym idzie gracze mają dostęp do bardziej dojrzałych tytułów, dzięki którym wirtualna rozgrywka jest lepsza, ciekawsza i bardziej wciągająca.

Przykładem takiej gry może być Uncharted 3, która właśnie dzisiaj ma swoją premierę, więc wszyscy gracze mogą teraz wcielić się w Nathana Drake’a (w polskiej wersji językowej głosu użyczył mu Jarosław Boberek) i wziąć udział w wyprawie do samego serca Pustyni Arabskiej.

Polscy gracze na pewno nie będą narzekać na lokalizację gry, gdyż oprócz Jarosława Boberka będzie można usłyszeć również Krystynę Jandę, która użyczyła swojego głosu bohaterce Katherine Marlowe, która za wszelką cenę będzie starała się przeszkodzić Drake’owi. Co ciekawe, Krystyna Janda przyznała, że praca nad dubbingowaniem gier nie jest prosta i była dla niej „nie lada wyzwaniem”.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a
Producent: Naughty Dog
Wydawca: Sony Computer Entertainment

Dystrybutor w Polsce: Sony Computer Entertainment Polska
Data polskiej premiery: 2 listopada 2011