Audiobook Gra o tron i wywiad z Robertem Więckiewiczem

Pod koniec marca informowaliśmy Was o tym, że audiobook oparty na „Grze o tron” nie jest zwyczajną książką w wersji audio, ale prawdziwa superprodukcją.

Dzisiaj natomiast zapraszamy Was do posłuchania krótkiego wywiadu z Robertem Więckiewiczem – cenionym polskim aktorem znanym z takich filmów jak: „Ciało”, „Vinci”, „Świadek koronny”, „Różyczka”, „Baby są jakieś inne” i nominowany do Oscara „W ciemności”.

Dowiecie się z niego, że nawet dla takiego aktora nagrywanie audiobooka było wyzwaniem oraz tego, czy aktor potrafił utożsamić się z odgrywanym przez siebie bohaterem (Starkiem).

Autorem adaptowanej powieści fantasy jest George R.R. Martin, którego „Gra o tron” przyniosła mu sławę, liczne nagrody i niemałe pieniądze. Ciekawostką jest to, że podwójne R.R. nie zostało dodane po to, aby upodobnić nazwisko pisarza do innego uznanego autora, J. R. R. Tolkiena. Martin zaczął je stosować, aby przestano go mylić z producentem płyt grupy The Beatles.

Co myślicie o prezentowaniu wywiadów na PopKulturze? Czy takie materiały są dla Was interesujące?

Tatuaże są popularne we współczesnej polskiej kulturze, stając się coraz bardziej powszechne wśród różnych grup społecznych. W centrum tego zjawiska znajduje się salon tatuażu Wrocław , który oferuje szeroką gamę wzorów i technik tatuażu, od tradycyjnych po współczesne. Wrocławskie studia tatuażu są znane z wysokiej jakości usług i umiejętności artystów, którzy tworzą niezwykłe dzieła sztuki na skórze swoich klientów.