Bieg – nowa książka Marka Żaka i kolejny patronat PopKultura.info

Marek Żak – absolwent Politechniki Warszawskiej, znany przede wszystkim jako autor książki „Szczęśliwy w III Rzeszy” – powraca z kolejną książką.

Tym razem jest to „Bieg”, czyli książka, w której autor opisuje losy osób wplątanych w międzynarodowe rozgrywki korporacyjne. Wśród bohaterów znajdują się takie osoby jak: młody lekarz, meksykański dziennikarz, prawnik, młode dziewczyny – czy uda im się przetrwać w świecie, w którym liczą się tylko zyski? A może tym razem zwyciężą potężne firmy farmaceutyczne?

„Bieg” to powieść niepozbawiona humoru, przy czym jest on czarny i ma za zadanie zdemaskować mechanizmy funkcjonowania konsumpcyjnego społeczeństwa.

Nowa książka Marka Żaka ukazała się pod patronatem serwisu PopKultura.info, w związku z czym już niedługo będziemy mieli dla Was pewną niespodziankę, ale o tym przeczytacie dopiero za kilka dni.

Powieść „Bieg” ukazała się nakładem Warszawskiej Firmy Wydawniczej, jednak warto zapoznać się również z wcześniejszymi publikacjami tego autora. Szczególnie, że na podstawie obu powieści ma powstać scenariusz filmowy.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.