Co dwa groby, to nie jeden

Dwa-groby

Stworzona przez Douglasa Prestona i Lincolna Childa postać Aloysiusa Pendergasta, obdarzonego niezwykłymi umiejętnościami agenta FBI pojawiła się już w jedenastu powieściach.

Teraz czas na tom dwunasty. Powieść zatytułowana “Dwa groby” ukazała się właśnie w języku polskim nakładem wydawnictwa G+J. Znając poprzednie powieści tego duetu już teraz można zaryzykować stwierdzenie, że będzie to kolejny bestseller.

Mocne thrillery, z dobrze zarysowaną warstwą kryminalną, to znak rozpoznawczy duetu. Tym razem stworzony przez dwójkę autorów bohater musi się zmierzyć z tajemniczą organizacją Przymierze, która odpowiada za zniknięcie jego ukochanej. W ten sposób agent Pendergast trafia na ślad spisku, za którym stoją potomkowie nazistowskich naukowców, kontynuujący eksperymenty, jakim poddawano więźniów w obozach koncentracyjnych.

Mocna i sugestywna proza duetu pozwala zatopić się w świat powieści, dzięki czemu możemy przeżywać mrożące krew w żyłach przygody, nie ruszając się z domowego fotela.

Autorem tekstu jest Rafał Chojnacki

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.