Czy każdy poniedziałek jest taki sam?

Troche-wiekszy-poniedzialek

Nowiutka, jeszcze gorąca książka Katarzyny Grocholi pt. “Trochę większy poniedziałek” to zbiór opowieści o kobietach i dla kobiet.

To lektura bardzo lekka i życiowa, w której autorka stara się pokazać, że każdy poniedziałek jest większy i ważniejszy. Bohaterką książki jest Kasia, która każdego dnia walczy z tym, z czym walczy każdy z nas – z pośpiechem, brakiem pieniędzy, nadmiarem pracy, ciągłym brakiem czasu, męczącymi problemami życia codziennego i niepoukładanym życiem uczuciowym.

Trochę większy poniedziałek

Kasia wierzy w miłość, wierzy w marzenia, a jednocześnie zdrowy rozsądek nakazuje jej zachować dystans do rzeczy, które tak naprawdę mogą się wydarzyć tylko w bajkach. Książka jest bardzo ciepła i humorystyczna. Stanowi doskonałą lekturę na każdy dzień roku i na każde samopoczucie. Katarzyna Grochola już nie raz pokazała, że swoim talentem literackim potrafi w czytelnikach rozbudzać rozmaite uczucia i jednocześnie uczyć tego, co w życiu jest najważniejsze i nad czym warto się dłużej zastanowić.

“Trochę większy poniedziałek” jest kolejnym dowodem na to, że autorka wie o czym i dla kogo pisze, a przy tym robi to w sposób doskonały.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.