Kłamca 4: Kill’em All (Jakub Ćwiek)

Jak można dowiedzieć się ze strony Fabryki Słów: „Loki powraca! Tym razem z misją ostateczną”.

Mowa oczywiście o czwartej, ostatniej już części cyklu o tytułowym Kłamcy, którą można kupić od 18 kwietnia. Dokładny tytuł tomu brzmi ,,Kłamca 4: Kill’em all”, i z pewnością można odbierać go bardzo sugestywnie. Jest to w końcu ostatnia cześć powieści, więc wszystkie wątki muszą zostać wyjaśnione. Sam Loki musi powstrzymać Lucyfera, który pragnie przejąć rząd dusz.

Książka liczy sobie 320 stron i jest nieco dłuższa od trzech poprzednich tomów. Na okładce – jak zwykle – znajduje się Loki, który wygląda wyjątkowo poważnie, a w ustach trzyma nieodłącznego papierosa.
Sam autor (Jakub Ćwiek) od 21 kwietnia do 22 maja odbędzie trasę promocyjną, podczas której spotka się z fanami. Na liście znajduje się kilkanaście miejscowości, a każdy, kto będzie chciał wybrać się na spotkanie z autorem, może ją znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej.

Warto wspomnieć o tym, że w oficjalnym sklepie internetowym Fabryki Słów wszystkie tomy Kłamcy można obecnie nabyć z 15-procentowym rabatem. Powinno to zainteresować fanów fantastyki, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z pełnymi akcji i humoru przygodami Kłamcy.

Kłamca 4. Kill’em all
Jakub Ćwiek
Wydawnictwo Fabryka Słów 

Oprawa: miękka
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 320
Cena: 34,90 zł

Autorem tekstu jest Kamil Gawron

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.