Perfumiarz – Ina Knobloch

Od kilku dni można w księgarniach nabyć książkę „Perfumiarz”. Czy zafascynowanej zapachami autorce uda się zdobyć serca czytelników?

Ina Knobloch – autorka powieści „Perfumiarz” – inspirowała się życiem perfumiarza z XVIII wieku, który stworzył słynną wodę kolońską i sprawił, że każdy turysta odwiedzający Kolonię uważa zakup przynajmniej jednej buteleczki za jeden z obowiązkowych punktów. Chodzi oczywiście o „Eau de Cologne”.

Autorka książki urodziła się w Karlsruhe i z wykształcenia jest biologiem. Obecnie zajmuje się produkcją filmów przyrodniczych, a przed napisaniem swojej debiutanckiej powieści zwiedziła naprawdę wiele miejsc (Amerykę Środkową, dżunglę), aby jak najlepiej poznać zapachy z całego świata.

„Perfumiarz” to książka inspirowana talentem Giovanniego Marii Fariny i jeżeli zaciekawił Was opis książki, to niebawem będziecie mogli przeczytać na naszej stronie jej recenzję.

Perfumiarz
Ina Knobloch
Wydawnictwo TELBIT

ISBN: 978-83-62252-53-4
Tłumaczenie: Miłosz Urban
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2011

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.