Przeglądarka prezentów od Wydawnictwa Znak

Nie masz pomysłu na prezent dla mamy? Nie wiesz co kupić tacie? Jeśli należysz do szerokiego grona osób, które lubią dawać świąteczne upominki swoim bliskim, ale nie zawsze wiesz czy dana książka będzie rzeczywiście tą odpowiednią, powinieneś czym prędzej skorzystać z najnowszego cudu informatyków, czyli przeglądarki prezentów!

Dzięki niej nie tylko znajdziesz dla bliskich trafiony, ale także ciekawy prezent, który z pewnością nie skończy w najbardziej odległym kącie wraz z innymi niepotrzebnymi gadżetami.

Jak z niej skorzystać? To bardzo proste! Wystarczy tylko wpisać w przeglądarce internetowej adres: www.prezent.znak.com.pl, następnie wybrać jedną z głównych kategorii (do wyboru mamy cztery: Dla niej, Dla niego, Dla młodzieży, Dla dzieci), a następnie skorzystać z filtrowania (zaznaczamy wiek, wybieramy zainteresowania, charakteryzujemy osobowość i porównujemy lubiane książki), by za pomocą tego mechanizmu, dokładnie określić pozycję idealną na świąteczny prezent.

Warto dodać, że wyniki wyszukiwania można publikować na Facebooku.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.