Ronaldo – wspaniały piłkarz i wyjątkowy człowiek

W dniu dzisiejszym ukazała się najnowsza książka wydawnictwa Sine Qua Non, która zainteresuje wszystkich miłośników futbolu. Chodzi bowiem o biografię jednego z najlepszych piłkarzy: Christiano Ronaldo.

Polscy czytelnicy jako pierwsi na świecie mogą zapoznać się z biografią Ronaldo, której autorem jest włoski dziennikarz sportowy Luca Caioli (wstęp do polskiego wydania napisał znany polski bramkarz Jerzy Dudek). Takie prezenty nie trafiają się zbyt często, szczególnie że zazwyczaj książki w języku polskim ukazują się z mniejszym lub większym opóźnieniem.

Biografia „Ronaldo. Obsesja doskonałości” zawiera historię piłkarza, która nie ogranicza się jedynie do wydarzeń mających miejsce na boiskach całego świata. Czytelnicy będą mogli poznać sekrety gwiazdy futbolu i jednocześnie przekonać się, że ciężka praca jest czasami niezbędna, jeżeli chce się osiągnąć sukces.

Książka Ronaldo. Obsesja doskonałości ukazała się nakładem wydawnictwa Sine Qua Non w cenie 39,90 złotych i zawiera 304 strony oraz wkładkę zdjęciową.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.