Uśpienia od Marty Zaborowskiej

Uśpienia

Miłośnicy polskiej powieści kryminalnej powinni się cieszyć bowiem oto pojawił się nowy talent “Czarnej serii” – Marta Zaborowska ze swoja powieścią pt. “Uśpienia”.

Mroczna tajemnica, zagadka i wiele niespodziewanych zwrotów akcji, to główne cechy nowej pozycji. Główną bohaterką książki jest pani detektyw, Julia Krawiec, która bada sprawę ucieczki z podwarszawskiej kliniki psychiatrycznej i śmierci jednego z lekarzy.

Wraz ze śledztwem wychodzi na jaw wiele tajemnic, które odkrywają zupełnie inne oblicze szpitala i miasteczka, którym się on znajduje. Pani detektyw ofiarnie podejmuje się rozwikłania wszystkich zagadek, jednocześnie narażając się na kłopoty w życiu prywatnym. Książka jest bardzo ciekawa i wciągająca, nieco przypomina losy słynnej Agathy Raisin z powieści M. C. Beaton. Na pewno będzie stanowić doskonałą rozrywkę i lekturę wakacyjną. Sama autorka już jest trakcie pisania kolejnej pozycji, w której Julia Krawiec ponownie będzie musiała rozwikłać niecodzienną tajemnicę. Miłośnicy powieści detektywistycznej na pewno nie będą rozczarowani.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.