Walking Dead. Żywe trupy. Narodziny gubernatora

Najpierw mogliście obejrzeć świetny serial zrealizowany przez telewizję AMC. Później zapewne sięgnęliście po niezwykle dopracowany komiks (gdybyście mieszkali w USA, kolejność byłaby odwrotna).

Teraz przyszedł czas na książkę. W związku z tym wydawnictwo Sine Qua Non powiększyło swoją ofertę o tytuł „Walking Dead. Żywe trupy. Narodziny gubernatora”. Miłośnicy serii The Walking Dead nie muszą się na szczęście obawiać, że ktoś chce popsuć świetną historię – za książkę odpowiadają dwie osoby, a jedną z nich jest sam Robert Kirkman.

Drugą – Jay Bonansinga. Dzięki współpracy obu panów będziemy mogli poznać szczegółową historię Gubernatora – zobaczymy jak „Złoczyńca roku” (według magazynu Wizard) stopniowo zdobywał władzę i w końcu stał się legendą. Legendą, z którą musiał zmierzyć się Rick i jego przyjaciele.

Jeżeli książka jest chociaż w połowie tak dobra jak komiks Roberta Kirkmana – co już niebawem dla Was sprawdzimy – to zapowiada się świetna lektura. Osobiście mam nadzieję, że tak właśnie będzie.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.