Wydawnictwo Replika

Wydawnictwo Replika powstało w 2002 roku, a w jego ofercie znaleźć można praktycznie wszystko: od kryminału po poradniki i powieści historyczne. Czytelnicy mają więc w czym wybierać.

Oprócz wydawania dzieł znanych twórców (jak chociażby związanych z horrorem Grahama Mastertona i Edwarda Lee), wydawnictwo zajmuje się także debiutantami, dzięki czemu czytelnicy mają szansę poznać ciekawe dzieła pisarzy, o których w innym wypadku w ogóle by nie usłyszeli.

W ofercie Wydawnictwa Replika znaleźć można także publikacje autorstwa młodych historyków (czego doskonałym przykładem jest Michał Bogacki), dzięki czemu czytelnik może poznać inne spojrzenie na mniej lub bardziej znane tematy. Lista debiutantów, którym udało się zaistnieć dzięki wspomnianemu wydawnictwu jest długa: Agnieszka Kacprzyk, Julia Hoffman, Ryszard Ćwirlej…

Książki, które znajdują się w ofercie wydawnictwa i które zostały opisane w serwisie PopKultura to między innymi: 11 cięć i Sukkub.

Oficjalna strona Wydawnictwa Replika:
www.replika.eu

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.