Zapowiedź książki Amy. Moja Córka

Już 18 lipca, czyli na pięć dni przed pierwszą rocznicą śmierci angielskiej wokalistki soul, jazz oraz R&B Amy Winehouse ukaże się książka pod tytułem „Amy. Moja Córka.” autorstwa Mitcha Winehouse.

Każdy fan Amy powinien przeczytać to osobiste wyznanie Ojca, aby nie tylko zapoznać się z wyjątkową i niemalże autoryzowaną jej biografią, co pozwoli rozwiać wszelkie spekulacje na temat życia prywatnego piosenkarki i autorki tekstów. W książce nie zabraknie obszernych fragmentów dotyczących początków kariery, ale także informacji dotyczących twórczości. Bardzo ciekawe mogą okazać się rozdziały poświęcone problemom z nałogami (nie tylko z tym narkotykowym), a także kulisach związku Amy z Petem.

O książce „Amy. Moja Córka.”, która ukaże się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN głośno jest już na całym świecie, a to za sprawą nie tylko bardzo dużej ilości fanów Amy, ale także licznych artykułów ukazujących się w prasie zagranicznej. Więcej informacji o publikacji można znaleźć na stronie internetowej wokalistki, a dochód z jej sprzedaży przeznaczony będzie na rzecz fundacji imienia Amy Winehouse, która zajmuje się wsparciem młodych osób borykających się z problemami uzależnień.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.