Nowości muzyczne w sierpniu

Lubisz koncerty muzyczne? W takim razie odwiedź stronę MuzyczneKoncerty i wygraj bilety na najlepsze wydarzenia muzyczne w Polsce.

Warto jest zapoznać się z sierpniowymi propozycjami muzycznymi, a z pewnością znajdzie się coś odpowiedniego dla siebie.

Już od początku miesiąca na sklepowych półkach dostępna jest nowa płyta Kylie Minogue „The Best of Kylie Minogue”, która jest składanką najpopularniejszych hitów australijskiej piosenkarki. Na płycie można znaleźć wiele znanych i lubianych piosenek, które idealnie nadają się na słoneczne popołudnie.

Jeśli ktoś oglądał już film „Rock of Ages” i lubi rockowe hity z lat 80., powinien zapoznać się z jego ścieżką dźwiękową. Można na niej znaleźć największe przeboje takich zespołów jak Guns N’Roses, Bon Jovi i Def Leppard. Czy w roli wykonawców sprawdzą się współczesne gwiazdy kina? Warto jest się o tym przekonać!

Tres B. to międzynarodowa formacja (gitarzysta ma holendersko-duńskie korzenie, perkusista duńsko-angielskie, a wokalistka i basistka jest Polką), która może pochwalić się wydaniem już drugiej płyty. Krążek „40 Wink of Courage” trafił do sprzedaży i cieszy się naprawdę dużą popularnością. Na płycie znajdziemy piosenki utrzymane w tonacji melodyjnego rocka.

„Kabaret” to jeden z najbardziej kultowych filmów, które warto jest obejrzeć. Teraz można posłuchać pięknego głosu Lizy Minnelli (jednej z głównych bohaterek musicalu), ponieważ wydała płytę „Live at the Winter Garden” . Jest to zapisek granych na żywo utworów z koncertu w 1974 roku. Można liczyć na wiele magicznych utworów, które wprowadzają słuchacza w bardzo dobry nastrój.