O nas

Pomysł na to, aby założyć ten serwis pojawił się przypadkowo, jednak już wcześniej mieliśmy mniejszą lub większą styczność z pisaniem o popkulturze. No tak… a czym właściwie popkultura jest?

Według internetowego słownika języka polskiego, jest to kultura przeznaczona dla masowego odbiorcy. Najczęściej pod tym określeniem kryją się filmy, telewizja, muzyka, literatura i inne podobne rzeczy, które potrzebne są do szczęścia każdemu człowiekowi.

Ponieważ nazwa zobowiązuje, na stronie publikowane będą teksty poświęcone książkom i filmom, muzyce i grom komputerowym, znanym osobistościom i reklamom… mówiąc w skrócie – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zawartość strony docenią przede wszystkim te osoby, które gubią się w gąszczu nowości, które pojawiają się na rynku praktycznie każdego dnia. Niewiele osób ma przecież czas na to, aby samodzielnie sprawdzać, które z nowo wydanych książek zapewnią przyjemną lekturę lub też, które gry pozwolą przeżyć niezapomniane przygody. O tych wszystkich rzeczach natomiast będzie można dowiedzieć się z naszej strony, a przynajmniej taką mamy nadzieję.