Regulamin newslettera

Regulamin świadczenia usługi „PopKultura Newsletter”

Ostatnia aktualizacja: 5 grudnia 2011

1. Wydawcą „PopKultura Newsletter” jest portal internetowy PopKultura.info.
2. W ramach ww. usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana jest informacja w formie listu elektronicznego zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu www.popkultura.info jest usługa bezpłatną.
4. Newsletter jest wysyłany nie częściej niż raz w tygodniu.
5. Na Newsletter składają się głównie informacje o najciekawszych tekstach ze strony www.popkultura.info, informacje o konkursach i reklamy.
6. Zamówienie usługi „Newsletter” wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu i przebiega na jeden z dwóch poniższych sposobów:
– podania adresu e-mail w odpowiednim formularzu dostępnym na stronie www.popkultura.info i potwierdzenie tej decyzji przez kliknięcie w link aktywujący znajdujący się w wysłanym automatycznie e-mailu,
– wzięciu udziału w którymś z ogłaszanych na stronie konkursów (dokładniejsze informacje dostępne są w Regulaminie konkursów).
7. Brak potwierdzenia adresu e-mail użytkownika przez kliknięcie w link aktywujący sprawi, że adres użytkownika nie zostanie dodany do naszej bazy.
8. Zamówienie Newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez portal PopKultura.info zgodnie z przepisami ustawy z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ustaw nr 133 poz.883 w celach marketingowych. Użytkownikom przysługuje prawo wglądu do podanych przez nich danych osobowych i ich poprawienia.
9. Każdy subskrybent „Newslettera” może zrezygnować jego otrzymywania poprzez kliknięcie odpowiedniego linku znajdującego się w każdej wiadomości.
10. Adres e-mail podany przez subskrybenta w chwili zamawiania Newslettera nigdy nie zostanie przekazany podmiotom trzecim.