Drugi kulturalny konkurs – książki Wydawnictwa Znak

Z przyjemnością ogłaszamy drugi kulturalny konkurs! Tym razem możecie wygrać książki ufundowane przez Wydawnictwo Znak.

Ponieważ nie każdy posiada konto na Facebooku, w przypadku tego konkursu nie wymagamy, abyście polubili naszą stronę (ale jeżeli chcecie to zrobić, to będzie nam bardzo miło).

Jakie są zasady? Bardzo proste! Z pewnością zauważyliście, że ostatnio opublikowaliśmy recenzje kilku nowych książek wydanych przez Wydawnictwo Znak i w związku z tym chcielibyśmy umożliwić Wam zapoznanie się z nimi.

Nagrody są dwie, więc dwie osoby mogą wygrać po jednej, wybranej przez siebie książce. Co trzeba zrobić, aby wygrać? Najlepiej zacząć od zapoznania się z naszym nowym regulaminem dotyczącym konkursów, ale jeżeli nie macie na to czasu, to poniżej przedstawiamy najistotniejsze informacje:

1. Wzięcie udziału w konkursie wymaga zapisania się na cotygodniowy newsletter (obiecujemy jednak, że poinformujemy Was wyłącznie o najważniejszych rzeczach – na przykład o konkursach – i nie będziemy niepotrzebnie zapychać Wam poczty).
2. W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z portalem PopKultura.
3. W tym konkursie wysyłką nagród zajmie się Wydawnictwo Znak.
4. Nagrody zostaną przyznane autorom dwóch najciekawszych odpowiedzi.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapisać się na newsletter (odpowiedni formularz znajduje się u góry po prawej stronie) i na adres poczta[małpa]popkultura.info (w temacie proszę wpisać ZNAK) przesłać odpowiedź na poniższe pytanie:

Jaką świąteczną książkę możecie polecić naszym czytelnikom i dlaczego akurat ją?

Ponieważ Wydawnictwu Znak zależy na tym, abyście mogli otrzymać książki jeszcze przed świętami, konkurs potrwa jedynie do wtorku 13 grudnia, a zwycięzców wybierzemy na drugi dzień.

Nie zapomnijcie napisać, którą z poniższych książek wybieracie!

Niezłomny – Laura Hillenbrand
Podróże małe i duże, czyli jak zostaliśmy światowcami – Wojciech Mann, Krzysztof Materna
Obiecaj mi – Richard Paul Evans
Bóg, kasa i rock’n’roll – Szymon Hołownia, Marcin Prokop (recenzja zostanie opublikowana w najbliższy weekend)