Wyniki pierwszego kulturalnego konkursu

Konkurs, w którym do wygrania były trzy egzemplarze książki Zorana Drvenkara „TY” (ufundowane przez Wydawnictwo TELBIT) dobiegł końca. Najwyższa pora na opublikowanie wyników!

Wybór był trudny, bo Wasze pomysły przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Prawda jest taka, że wszystkie odpowiedzi zasługiwały na nagrody, ale mogliśmy wybrać tylko trzy.

Chociaż wszyscy zwycięzcy otrzymują taką samą nagrodę (jeden egzemplarz książki „TY”), po długich naradach ustaliliśmy, że pierwsze miejsce należy się Paulinie, która wykazała się dużym sprytem, dzięki czemu szalony królik nie wcisnąłby jej fałszywych pieniędzy.

Drugie miejsce należy się Asi, która w swojej odpowiedzi nawiązała do stylu powieści, natomiast trzecim i ostatnim zwycięzcą jest Tomaszejo, którego z całą pewnością nie można nazwać materialistą.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt (poczta[małpa]popkultura.info), a wszystkich Czytelników zapraszamy na kolejne konkursy, które zostaną ogłoszone już niebawem. Jeżeli chcecie dowiadywać się o nich jako pierwsi, możecie polubić naszą stronę na Facebooku.

Dziękujemy również Wydawnictwu TELBIT za ufundowanie nagród w pierwszym kulturalnym konkursie na naszym portalu.