Notes Niebieski kot od Wydawnictwa EMG

Mogłoby się wydawać, że wydawnictwa wydają tylko książki. W rzeczywistości jednak ich oferty są często o wiele bardziej zróżnicowane.

Doskonałym przykładem jest Wydawnictwo EMG, zajmujące się głównie powieściami kryminalnymi, które rozpoczęło druk bardzo eleganckich notesów. W tym przypadku możemy mówić o połączeniu rzeczy niezbędnej z czymś, co każdy chciałby mieć w swojej szufladzie, plecaku lub na biurku. Wystarczy zresztą spojrzeć na powyższą okładkę – czy można przejść obojętnie obok takiego notesu?

Niebieski kot

Pierwsza partia notesów Wydawnictwa EMG ozdobiona będzie pastelami z wizerunkami kotów, których autorką jest Ewa Mańkowska. Jako pierwszy ukaże się “Niebieski kot”, czyli kwadratowy notes posiadający 152 puste strony. Każda z nich będzie w kolorze kremowym, natomiast objętość papieru wyniesie 100 g.

Więcej informacji o notesach można znaleźć na stronie Wydawnictwa EMG oraz na stronie autorki “Niebieskiego kota” (ewamankowska.pl). Warto wspomnieć, że jej prace wystawiane były między innymi w Nowym Jorku, Tokio, Pradze i Velmarze.