Trzeci kulturalny konkurs – wygraj książkę Powiedz wszystko

W tym konkursie postanowiliśmy nagrodzić osoby, które zapisały się na nasz newsletter. W związku z tym konkurs, w którym do wygrania są 3 egzemplarze książki „Powiedz wszystko”, skierowany jest wyłącznie do nich.

Jeżeli jednak do niedzieli 22 stycznia zapiszesz się na newsletter i prześlesz swoją odpowiedź na adres poczta[małpa]popkultura.info (w temacie proszę wpisać Palahniuk), to również będziesz mógł zawalczyć o nagrodę.

W regulaminie konkursów znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, a trzy egzemplarze książki „Powiedz wszystko” trafią do osób, które najciekawiej opiszą za co tak naprawdę lubią książki Chucka Palahniuka.

Nagrody ufundowało wydawnictwo Niebieska Studnia, które w swojej ofercie ma książki takich autorów jak: Max Barry, David Boucher, William Boyd, Elizabeth Buchan, Camilla Morton i oczywiście Chuck Palahniuk.

Jedną z najnowszych propozycji wydawnictwa jest „Dziennik rumowy” autorstwa Huntera S. Thompsona, którego ekranizacja zatytułowana „Dziennik zakrapiany rumem” cieszy się dużym zainteresowaniem kinomaniaków.