Twój chłopak lubi filmy o superbohaterach? Zobacz gadżety, które na 100% go ucieszą!

Twój chłopak lubi filmy o superbohaterach?

Batman, Kapitan Ameryka, a nawet Groot – wszyscy superbohaterowie cieszą się dużą popularnością, szczególnie wśród mężczyzn.

W końcu któż nie chciałby posiadać nadprzyrodzonych mocy, być niebywale przystojnym i ratować świat przed czarnymi charakterami? Jeśli Twój chłopak uwielbia filmy z postaciami o takich cechach, zakupienie mu gadżetu powiązanego z jednym z nich z pewnością wprawi go w zachwyt!

Super-kubki, czyli pomysł na niedrogi, aczkolwiek efektowny upominek

Kubek Hulka w kształcie olbrzymiej zielonej pięści – należący do superbohaterów Marvela Hulk to postać niezwykle barwna, i to dosłownie! Kubek jest doskonałym odwzorowaniem siły zielonego superbohatera.

Kubek Tarcza Kapitana Ameryki – doskonale sprawdzi się do nabierania sił z magią porannej kawy. Efektowny, doskonale odwzorowany z pewnością zachwyci Twojego chłopaka!

Kubek typu Travel Mug Iron Man – jeden z najbardziej lubianych superbohaterów stworzonych przez Marvela. Zbroja, a dokładniej maska Iron Mana odzwierciedlona na kubku zapewni oryginalny sposób transportowania kawy do pracy.

Coś unikatowego na stres!

Antystresowa Tarcza Kapitana Ameryki czy Antystresowy Młot Thora do doskonałe pomysły na prezent dla niego. Wykonane z trwałego materiału w sposób perfekcyjny ukoją nerwy i pozwolą poczuć, jak spokój i opanowanie zalewają ciało. Taki gadżet ma nie tylko funkcje praktyczne, ale również efektownie się prezentuje. Może być ciekawą ozdobą pokoju, a nawet biura.

Śniadanie w nowej odsłonie!

Miska i łyżeczka stylizowane na kombinezon Spider-mana czy logo Wonder Woman to świetny sposób na zjedzenie śniadania w iście bohaterskim stylu. Chrupiące płatki z takiego zestawu z pewnością będą smakowały o wiele lepiej, a dzień zostanie rozpoczęty z uśmiechem na twarzy. Spraw, by Twój chłopak poczuł się jak superbohater i równie dzielnie mierzył się z zadaniami dnia codziennego, co jego ulubieni superbohaterowie z czarnymi charakterami.