Nowe aniołki Victoria’s Secret 2015

monika-jac-jagaciak

Zespół pięknych modelek Victoria’s Secret powiększył się o 10 modelek, wśród których znalazła się Polka.

Polka Monika Jac Jagaciak już wcześniej współpracowała z Victoria’s Secret (brała udział w pokazach tej firmy organizowanych w latach 2013 i 2014), ale dopiero teraz zaproponowano jej zostanie aniołkiem VS. Oprócz niej do prestiżowego grona aniołków dołączyły Kate Grigorieva, Taylor Hill, Elsa Hosk, Martha Hunt, Stella Maxwell, Lais Ribeiro, Sara Sampio, Romee Strijd oraz Jasmine Tookes. Nowe modelki zastąpią Karlie Kloss, Lindsay Ellingson i Doutzen Kroes, które pożegnały się z marką na początku roku.

Bieliźniarskie wydarzenie stulecia

Pierwszy pokaz z aniołkami Victoria’s Secret zorganizowano w 1995 roku i od razu uznano go za bieliźniarskie wydarzenie stulecia. Od tego czasu firma organizuje coraz lepsze pokazy, które przyciągają gwiazdy oraz dziennikarzy z całego świata. Dostanie się do prestiżowego grona modelek nazywanych aniołkami Victoria’s Secret to marzenie wielu kobiet związanych z modelingiem.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych zdjęć nowych aniołków Victoria’s Secret pochodzących z twitterowego profilu VictoriasSecret.

Kate Grigorieva

kate-grigorieva

Taylor Hill

taylor-hill

Elsa Hosk

elsa-hosk

Martha Hunt

martha-hunt

Monika Jac Jagaciak

monika-jac-jagaciak

Już teraz odwiedź kobiety w rajstopach i przekonaj się czym są prawdziwe moda, styl i rajstopy.