Koncert Jennifer Lopez w Polsce

Jennifer Lopez wystąpi na stadionie PGE Arena Gdańsk 27 września. Będzie to jej pierwszy koncert w naszym kraju.

Jennifer Lopez jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych piosenkarek pop na świecie. Koncert, który da w Polsce będzie częścią jej trasy koncertowej promującej nowy album pod tytułem „Love?”. Bilety są sprzedawane już od początku sierpnia, aczkolwiek można je jeszcze zakupić przez Internet. Na dzień dzisiejszy sprzedano ponad dwadzieścia tysięcy biletów, ale organizatorzy już przewidują, że ta liczba może zwiększyć się nawet dwukrotnie. Nie ma więc co zwlekać z zakupem.

J. Lo rozpoczęła swoją karierę już w wieku siedmiu lat. Wtedy bowiem zadebiutowała w filmie „Moja mała dziewczynka”, który był raczej niskobudżetowym przedsięwzięciem. Jennifer nigdy nie zrezygnowała z kariery aktorskiej, mimo że zdecydowała się na rozwój taneczny. Można było ją zobaczyć w takich filmach jak „Powiedz tak” czy „Pokojówka na Manhattanie”.

W 1999 roku ukazał się pierwszy album Lopez pod tytułem „One the 6”, który stał się numerem jeden na światowych listach przebojów. To właśnie piosenki z pieszej płyty dały J. Lo największą popularność. Kolejne krążki nie odniosły aż tak spektakularnego sukcesu, aczkolwiek nowy album bardzo dobrze się sprzedaje już od daty swojej premiery.

Dodatkowo, Jennifer Lopez zajmuje się projektowaniem ubrań, a także tworzeniem zapachów perfum sygnowanych swoim nazwiskiem. Piosenkarka posiada także liczne kontrakty reklamowe. Nie ma się więc co dziwić temu, że jej majątek szacowany jest na przeszło sto pięćdziesiąt milionów dolarów, a ona sama jest najlepiej opłacana aktorką latynoską w Hollywood.