Koncerty rockowe we Wrocławiu w 2018

koncerty-rockowe-wroclaw

Jak w przypadku każdego większego miasta, mieszkańcy Wrocławia nie mogą narzekać na brak koncertów. Nie zawsze jednak są one odpowiednio rozreklamowane, przez co czasami łatwo można przegapić występ ulubionego wykonawcy.

Na szczęście przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie najbliższych rockowych koncertów we Wrocławiu, które będą miały miejsce w 2018 roku.

Hollywood Undead (luty 2018)

Chociaż amerykański zespół Hollywood Undead to bardziej rapcore, jego twórczość powinna spodobać się miłośnikom rocka. Zespół wystąpi w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu już 18 lutego 2018. Start planowany jest godzinę 18:00.

Happysad (marzec 2018)

Niecały miesiąc później w tym samym Centrum Koncertowym A2 wystąpi polski zespół Happysad, znany wszystkim z takich utworów jak “Zanim pójdę”, “Mów mi dobrze”, “W piwnicy u dziadka”, “Ja do ciebie”. Koncert Happysad rozpocznie się 3 marca 2018 o godzinie 19:00.

Agnieszka Chylińska (kwiecień 2018)

Znana i lubiana Agnieszka Chylińska w ramach trasy Forever Child Tour pojawi się we Wrocławiu 13 kwietnia 2018 r. Występ będzie miał miejsce w Centrum Koncertowym A2 Wrocław i zacznie się o 19:00.

Bilety na wszystkie powyższe koncerty wciąż są dostępne na stronie Ticketmaster, ale jeżeli ktoś jest zainteresowany występami to warto się pośpieszyć, szczególnie że opisane powyżej gwiazdy i zespoły cieszą się dużą popularnością.

Bonus wrześniowo-fiński: The Rasmus we Wrocławiu!

Chociaż do września jeszcze daleko, to tworząc takie zestawienie nie mogliśmy pominąć występu popularnej kapeli The Rasmus. Fińska grupa rockowa wystąpi w Centrum Koncertowym A2 Wrocław 24 września 2018 roku. Koncert The Rasmus we Wrocławiu rozpocznie się o godzinie 18:00. Zespół znany przede wszystkim z takich utworów jak In the “Shadows”, “Livin’ in a World Without You”, “Paradise” oraz “No Fear” sprzedał swoje płyty w łącznym nakładzie wynoszącym około 4 000 000. Z pewnością przyczyniło się do tego tworzenie i wykonywanie utworów w języku angielskim, co grupa praktykowała od samego początku swojego istnienia (1994 r.).

Które z opisanych przez nas koncertów wzbudziły Wasze zainteresowanie? A może macie w planach wybrać się na całkiem inne koncerty rockowe? Jeżeli znajdziecie coś ciekawego to koniecznie podzielcie się informacją w komentarzach. My na pewno nie przegapimy zbliżającego się występu grupy Hollywood Undead.