Ostróda Reggae Festival 2012

Ostróda Reggae Festival 2012 już od kilku lat cieszy się dużym uznaniem. Nie ma się co dziwić, zwłaszcza że festiwal ten jest największym takim wydarzeniem w Europie.

Już od dziewiątego sierpnia wszyscy fani muzyki reggae będą mogli wziąć udział w Ostróda Reggae Festival 2012. Wśród wielu atrakcji nie zabraknie także stałych elementów festiwalu jak Konkurs Młodych Zespołów Reggae, który daje możliwość zadebiutowania młodym i zdolnym muzykom.

W tym roku wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zobaczenia wystaw oraz projekcji filmowych, a także wziąć udział w wielu koncertach, które odbędą się na trzech scenach. Wspólne obchody odzyskania przez Jamajkę niepodległości są dobrym miejscem do tego, żeby promować tolerancję oraz pokojowe współistnienie wszystkich nacji. Będą to zapewne niepowtarzalne cztery dni spędzone w samym sercu Mazur, gdzie nie zabraknie atrakcji oraz gwiazd międzynarodowego formatu.

Tegoroczna edycja imprezy zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie, zwłaszcza że cały program jest bardzo rozbudowany, a więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W sumie na dwóch scenach wystąpi ponad pięćdziesięciu wykonawców nie tylko z Polski, ale także z Jamajki, Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Niemiec, Francji, Szwajcarii, Irlandii, Senegalu, Gwadelupy i Antyli.

Podobne artykuły :