Pepsi Rock Battlefield 2011

Druga edycja konkursu zespołów rockowych w Hard Rock Cafe odbędzie się piątego lipca w Warszawie. W tym dniu będzie miała miejsce trzecia bitwa odbywająca się w ramach pierwszego etapu. Zespoły, które tym razem staną do pojedynku to Zła Obsesja oraz Vagitarians.

Na wyniki będzie miało wpływ głosowanie, które odbędzie się za pomocą SMS. Osoby chcące pomóc swoim ulubionym muzykom powinny przesyłać wiadomości o odpowiedniej treści do 19 lipca włącznie (do godziny 15:00). Na stronie internetowej organizatora można posłuchać nagrań wspomnianych wcześniej zespołów, a od dwunastego lipca będą tam dodatkowo relacje z koncertu.

Zespół, któremu uda się zdobyć najwięcej głosów zakwalifikuje się do drugiego etapu. Wtedy też będzie miał okazję zagrać koncert akustyczny w Hard Rock Cafe i walczyć w finale.

Koncert przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, a wszystkie informacje o zespołach, kosztach wysłania wiadomości i pełny regulamin można znaleźć na stronie organizatora. Warto jeszcze wspomnieć, że w lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.