PopKultura INFO obejmuje patronat medialny nad Koncertami Muzyki Filmowej

Czegoś takiego jeszcze nie było – zarówno na polskiej scenie muzycznej, jak również na naszej stronie. Koncerty Muzyki Filmowej zostaną wykonane przez pięcioosobowy zespół, którym kierować będzie ukraiński kompozytor i dyrygent Max Fedorov, a patronat medialny nad koncertami objął portal PopKultura!

Koncert Muzyki Filmowej organizowane są przez Grzegorza Sakowicza, a trzy zaplanowane występy odbędą się w Białymstoku i Warszawie.

Oprócz wspomnianego dyrygenta, będziemy mogli posłuchać i zobaczyć takich muzyków jak wokalista Jan Dudkowski i Maciej Bogumił Nerkowski. Zaprezentują oni utwory, które są doskonale znane każdemu miłośnikowi kina. „Gwiezdne Wojny”, „Dirty Dancing” czy nieśmiertelny utwór z filmu „Golden Eye” – czy mogłoby być coś lepszego?

Pierwszy z planowanych koncertów odbędzie się 25 listopada w białostockim kinie Pokój, natomiast dzień później muzycy pojadą do Warszawy, gdzie będą miały miejsce dwa kolejne koncerty.

Koncerty w Warszawie odbędą się w dwóch klubach: United i znanym jazzowym klubie Tygmont. Warto zauważyć, że jest to pierwszy tego typu projekt, który odbywałby się w tak prestiżowych miejscach. Koncerty odbędą się w kameralnym gronie, więc lepiej już teraz zarezerwować dla siebie bilety, tym bardziej że dzięki BMW Polska i firmie Gaia ich ceny będą bardzo przystępne (na pewno nie przekroczą 20 złotych, natomiast dokładna cena będzie zależeć od koncertu).

Terminy trzech zaplanowanych Koncertów Muzyki Filmowej:

– 25 listopada: Białystok – Kino Pokój (godzina 18:00),
– 26 listopada: Warszawa – Club United (godzina 19:00),
– 27 listopada: Warszawa – Tygmont Jazz Club (godzina 18:00).

Ze względu na objęcie patronatu nad imprezą przez portal PopKultura.info, na pewno będziemy na bieżąco informować Was o wszystkich szczegółach.