Suwałki Blues Festival

Czternastego, piętnastego i szesnastego lipca w Suwałkach odbędzie się największy plenerowy festiwal w Polsce. Blues Festival, bo o nim właśnie mowa, to jedno tych wydarzeń kulturalnych, w których fani tego rodzaju muzyki obowiązkowo muszą wziąć udział.

Na dwóch dużych scenach w samym centrum miasta wystąpi ponad trzydzieści formacji nie tylko z Polski, ale także z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, USA i Serbii. Dużo będzie się działo również na małych scenach muzycznych, rozmieszczonych w różnych punktach miasta oraz w klubach.

Możemy się spodziewać takich światowych gwiazd jak: The Blues Band, Ana Popovic Band, Julian Sas, Martyna Jakubowicz, Mggie Bell & Dave Kelly, Shakin’Dudi, Perfect, B.B &The Blues Shacks, Juwana Jenkins & The Mojo Band, Innes Subin Band oraz Davida Gerald Band. Znakomitej muzyki oraz wielu ciekawych atrakcji z pewnością nie zabraknie, co spodoba się wszystkim tym, którzy lubią blues.

Cena biletu jednodniowego to wydatek rzędu 50 złotych, możemy jednak wykupić karnet dwudniowy w cenie 80 złotych. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej organizatora.