Dead Island 2 – coś więcej niż plotka?

Jeżeli Dead Island osiągnie sukces i będzie się dobrze sprzedawać, twórcy gry – polska firma Techland – rozpoczną pracę nad drugą częścią.

Aby jednak Dead Island 2 ujrzało światło dzienne, jedynka musi sprzedać się w liczbie powyżej 2 000 000 egzemplarzy. Każdy, komu spodobał się klimat panujący na wyspie Banoi, powinien zatem jak najszybciej zacząć namawiać swoich znajomych do tego, aby zakupili grę.

Jakiś czas temu ogłoszono, że produkcja Dead Island kosztowała 40 mln złotych, dlatego też nic dziwnego, że te pieniądze muszą się zwrócić. Pierwszy trailer sprawił, że o grze pisały praktycznie wszystkie znaczące portale i magazyny, dlatego też istnieje szansa, że uda się sprzedać te 2 mln egzemplarzy. Pierwsza część gry jest bardzo dobrze zoptymalizowana, dlatego też nawet ci gracze, którzy nie dysponują najnowszym sprzętem, powinni móc zanurzyć się w wydarzeniach rozgrywających się na wyspie Banoi i spróbować się z niej wydostać.

Poniżej – kilka obrazków z gry. Przypominamy jednak, że wszystkie pochodzą z pierwszej (i – jak na razie – jedynej) części DI.