AXN, czyli tej jesieni przygotuj się na więcej

DLOGD

Jesienią na kanałach z portfolio AXN pojawi się wiele nowych seriali i filmów! Poprzedza ją niestandardowa kampania, której częścią są trzy wyjątkowe filmy reklamowe.

Z tej okazji pracownicy kanału ruszyli na polskie ulice, by w bezpośrednim spotkaniu z widzami pokazać, co znaczy dreszcz emocji, heroizm i tajemnica, czyli to, co charakteryzuje AXN, AXN BLACK i AXN WHITE.

Zapowiadając premierę pierwszej polskiej produkcji AXN (“Zbrodnia”), nakręcono trzy “amatorskie” filmiki, które miały pokazać zaskoczenie gwarantowane przez kanał.

Mamy więc tajemniczego zabójcę, eksperyment, który poszedł nie do końca zgodnie z planem, i księdza, który jeszcze pokaże, na co go stać – wybuchową mieszankę tego, co czeka was w AXN, AXN BLACK i AXN WHITE.

Sami zresztą zobaczcie:

(Pozostałe filmy oraz making – off z nich znajdziecie na http://www.axn.pl/przygotujsienawiecej)

Jest jeszcze ciekawostka – wszystkie filmy zostały zrealizowane w Polsce (w Krakowie i Warszawie). Jest to nawiązanie do faktu, że już tej jesieni AXN pojawi nowy serial – zrealizowany w całości przez polską ekpię. Mowa oczywiście o “Zbrodni”. Serial został zrealizowany na podstawie serialu Morden i Sandhamn, będącego adaptacją bestsellerowej szwedzkiej powieści Still Waters autorstwa Viveki Sten. Główną rolę kobiecą w serialu powierzono Magdalenie Boczarskiej. To powinno przekonać każdego! Reżyserem jest zaś jest Greg Zgliński – odpowiedzialny za takie produkcje jak “Pitbull”, “Londyńczycy” czy “Wymyk”.

DLOGD

Podobnie jak w przypadku omawianych wyżej, filmików reklamujących zbliżające się, jesienne emocje, był realizowany w Polsce – na Półwyspie Helskim. Jednym z plenerów była wyjątkowa torpedownia. Robi wrażenie, prawda?

Wracając jednak do filmów promocyjnych – gdybyście mieli szansę, w której sytuacji chcielibyście się znaleźć? Winda, Ksiądz, czy Więzień? Którym z bohaterów chcielibyście być? W którym filmie zagrać? A może wolelibyście być po prostu zaskoczeni podobną sytuacją?

Podobne artykuły :