Statyw mikrofonowy prosty vs łamany

Statyw mikrofonowy prosty vs łamany

Wybór odpowiednio dobranego statywu mikrofonowego ma kluczowe znaczenie zarówno dla osób, które chcą z niego korzystać podczas śpiewania, jak i w celach nagłośnienia różnych instrumentów. Znalezienie idealnego statywu nie jest łatwe, biorąc pod uwagę ogromny wybór produktów dostępnych na rynku. W dodatku wiele z nich jest do siebie bardzo podobnych i na pierwszy rzut oka różnią się jedynie ceną.

W związku z tym przygotowaliśmy krótkie porównanie dwóch rodzajów statywów mikrofonowych, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Chodzi o statyw mikrofonowy prosty SSQ MS2 i statyw mikrofonowy łamany SSQ MS1.

Każdy z tych modeli to wytrzymały i uniwersalny statyw, który oferuje użytkownikom wiele możliwości. Istotną zaletą modeli polskiej marki SSQ jest bardzo przystępna cena. Dzięki niej każdy muzyk może sobie pozwolić na zakup nowych statywów mikrofonowych. Są to również produkty o ciekawym designie i profesjonalnym wyglądzie.

Statyw mikrofonowy łamany SSQ MS1

Popularny statyw MS1 jest bardzo lekki (waży 1,8 kg), więc można go łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Produkt został wykonany ze stali i wytrzymałego plastiku, co przekłada się na długą żywotność. Dużą zaletą tego statywu jest możliwość używania różnych rodzajów mikrofonów: świetnie współpracuje między innymi z mikrofonem pojemnościowym oraz dynamicznym.

SSQ MS1 to idealny wybór dla muzyków, którzy chcą nagłośnić swoje instrumenty akustyczne. Możliwość regulacji kąta i wysokości sprawia, że statyw pozwala łatwo uzyskać optymalne ustawienie mikrofonu. Statyw mikrofonowy dostępny jest w ofercie sklepu https://supersound.pl/ssq-ms1-statyw-mikrofonowy-lamany.

Uniwersalny statyw mikrofonowy prosty SSQ MS2

Pomimo przystępnej ceny, SSQ MS2 spełni oczekiwania nawet profesjonalnych muzyków. Podobnie jak model MS1, statyw mikrofonowy jest kompatybilny z różnymi typami mikrofonów, a w zestawie znajduje się adapter z 3/8″ na 5/8″. Stabilna konstrukcja i podstawa o wadze 2,8 kg zwiększają komfort użytkowania i eliminują ryzyko, że statyw przewróci się podczas prób lub występów. Długość ramienia wynosi aż 78 centymetrów, dzięki czemu każdy muzyk może go dopasować do swoich preferencji związanych ze śpiewaniem (na stojąco lub na siedząco) i wzrostu. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie https://ssq.com.pl/ssq_pl/ssq-ms2-statyw-mikrofonowy-prosty.

Statyw do mikrofonu MS2 sprzedawany jest w ładnym opakowaniu, dzięki czemu świetnie nadaje się jako prezent dla muzyka. Jest to trwały, solidny, a do tego niezwykle praktyczny produkt, który powinien się znaleźć w każdej sali prób.

Polskie statywy mikrofonowe SSQ to sprawdzony wybór i naprawdę trudno jest znaleźć inne statywy mikrofonowe w równie atrakcyjnych cenach.