Jezioro marzeń – piosenka

Popularny amerykański serial dla młodzieży “Jezioro marzeń” opowiada o grupie nastolatków, którzy – jak wszyscy nastolatkowie – mają wiele poważnych (przynajmniej dla nich) problemów.

Jednym z producentów wykonawczych serialu był Tom Kapinos, którego można nazwać ojcem kultowego “Californication”. Najbardziej charakterystycznym elementem “Jeziora marzeń” była natomiast piosenka “I Don’t Want to Wait” autorstwa Pauli Cole. Najciekawsze jest jednak to, że z tym klimatycznym motywem muzycznym mogli zapoznać się jedynie amerykańscy widzowie, gdyż w europejskim wydaniu wykorzystano piosenkę “Run Like Mad”, która nigdy nie została nagrana w całości.

Zgadzacie się z tym, że utwór wykorzystany w wejściówce wersji europejskiej nie dorasta do pięt słynnemu “I Don’T Want to Wait”? A może uważacie, że wersja europejska jest lepsza?

Może się jednak zdarzyć, że w ogóle nie kojarzycie wspomnianego serialu. Jeżeli tak, to już niedługo znajdziecie na naszej stronie jego szczegółowy opis, który na pewno skłoni Was do zapoznania się z tym wciągającym starociem.