Lekarze – serial z gwiazdami

Serial-Lekarze

Fanów seriali medycznych typu “Ostry dyżur”, “Chirurdzy”, czy “Na dobre i na złe”, na pewno cieszy fakt, że na szklanych ekranach można oglądać serial pt. “Lekarze”.

Przede wszystkim warto pochwalić dobrą obsadę serialu, albowiem główne role grają: Magdalena Róźczka, Katarzyna Bujakiewicz, Danuta Stenka, Piotr Polk, Szymon Bobrowski, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Wojciech Zieliński i Jacek Koman.

Serial o lekarzach

Do tego dochodzi ciekawa fabuła i mamy serial dla widzów w różnym wieku. Główną bohaterką jest lekarz, chirurg – Alicja Szymańska. Z powodu nieoczekiwanych zmian w życiu, rozpoczyna ona swoją prace w jednym z toruńskich szpitali o nazwie “Copernicus”. Losy Alicji w nowym miejscu są bardzo burzliwe – dowiaduje się kto jest jej ojcem, zaręcza się, zrywa zaręczyny, leczy pacjentów i zmaga się z ich problemami.

Jednym słowem pani doktor Szymańska staje przed kolejnymi wyzwaniami zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Drugi sezon “Lekarzy” jest nie mniej emocjonujący niż pierwszy i dalsze losy zarówno głównej bohaterki, jak i jej przyjaciół, z pewnością przyciągną przez telewizory całe rzesze fanów.