True Detective – rewelacyjny serial od HBO

true-detective-dziewczyna

HBO wyprodukowało doskonały serial “True Detective”, który z pewnością pokochają fani Twin Peaks.

Jedną z rzeczy, która wyróżnia go na tle innych produkcji jest to, że wcielający się w główne role aktorzy Matthew McConaughey i Woody Harrelson są jednocześnie producentami serialu. Dzięki temu, że w produkcję serialu zainwestowali swoje pieniądze, ich gra aktorska stoi na najwyższym poziomie. Ciekawie prezentuje się również sposób opowiadania historii, który jeżeli chodzi o układ chronologiczny, może kojarzyć się ze stylem Quentina Tarantino.

Osoby niepotrafiące znaleźć czasu na przyjemności ucieszą się natomiast z informacji, że cały pierwszy sezon serialu składa się z ośmiu odcinków i jest to zamknięta historia. Całość można więc obejrzeć w ciągu jednego weekendu.

Fabuła serialu True Detective

Dwaj detektywi Marty Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey) opowiadają o śledztwie sprzed kilkunastu lat, podczas którego ścigali seryjnego mordercę. Dzięki licznym retrospekcjom widzowie poznają sekrety śledztwa oraz samych bohaterów. W pewnym momencie pojawiają się jednak wątpliwości co do tego, czy mroczna sprawa sprzed lat słusznie została uznana za rozwiązaną.

Kup serial Detektyw w promocyjnej cenie

Akcja serialu “Detektyw” rozgrywa się na przestrzeni 17 lat, a jego twórca, pisarz Nic Pizzolatto początkowo pracował nad książką. Z czasem jednak doszedł do wniosku, że wymyśloną przez siebie historię lepiej będzie pokazać w formie serialu. Produkcja HBO cechuje się nieprzewidywalnością, a tytuł został dobrze przyjęty przez widzów oraz krytyków. Serial zdobył również wiele nagród.

okladka-dvd-detektyw