Mortal Kombat: Komplete Edition

mk-komplete-edition

Jeżeli chodzi o bijatyki wydane na PC, to Mortal Kombat: Komplete Edition zdecydowanie jest jednym z najlepszych tytułów.

Gra – co zresztą stanowi charakterystyczny element całej serii – jest brutalna i pozwala dobijać przeciwników bardzo wymyślnymi fatalities. Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, to Mortal Kombat: Komplete Edition nawiązuje do klasycznych tytułów 2D, ale pojedynki ukazane zostały w trójwymiarze.

Oprócz tego, co w grach typu Mortal Kombat jest najważniejsze, czyli możliwości toczenia pojedynków, gra posiada również tryby Story Mode i Tag Team, czyli możliwość poznania fabuły oraz uczestniczenia w bitwach toczonych przez dwuosobowe zespoły.

Kup Mortal Kombat: Komplete Edition w promocyjnej cenie

Ze znanych i lubianych bohaterów gier Mortal Kombat w edycji Komplete Edition znaleźli się m.in. Nightwolf, Mileena, Raiden, Shao Khan, Johnny Cage, Reptile, Kung Lao i Sub-Zero.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać we wspomniany tytuł, to teraz dostępny jest w promocyjnej cenie w wersji na Steam. Szczegóły można znaleźć na stronie www.g2a.com/r/mk-okazja.