Plemiona

Plemiona

Podczas zabawy przy grze Plemiona zadaniem gracza jest rozwinięcie niewielkiej osady w doskonale prosperujące miasto.

Kliknij, aby zagrać w Plemiona.

Do tego niezbędne jest gromadzenie surowców, budowanie oraz rozwijanie nowych budynków. Duży nacisk należy położyć na tworzenie armii, która w Plemionach jest niezwykle istotnym czynnikiem i może przesądzić o zwycięstwie. Jednostki posiadają współczynniki opisujące ich przydatność na polu bitwy, a dobrze wyszkolona armia umożliwi nie tylko odparcie wrogiego ataku, ale też zdobycie wioski należącej do przeciwnika.

Odniesienie zwycięstwa w pojedynkę jest niezwykle trudne, więc warto pomyśleć o nawiązaniu współpracy z innymi graczami. Może ona przybrać formę sojuszu, który dodatkowo ułatwi wymianę surowcami.

Plemiona

Rozpoczęcie zabawy z grą Plemiona nie wiąże się z żadnymi wydatkami, gdyż jest to produkcja przeglądarkowa typu free-to-play. Wystarczy kliknąć TUTAJ i założyć darmowe konto. Z drugiej stronie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać prawdziwe pieniądze do ułatwienia sobie zabawy.

Nieco uboga oprawa graficzna z pewnością nie zachwyci graczy przyzwyczajonych do bardziej dopracowanych pod tym względem gier, ale przecież o wiele ważniejsza jest dobra zabawa, a tej Plemiona mogą zapewnić naprawdę dużo.