Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon coraz bliżej

walka-z-potworem-wiedzmin-3

Już 24 lutego 2015 roku odbędzie się premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier, czyli trzeciej odsłony polskiego Wiedźmina.

Dotychczas opublikowano wystarczającą ilość materiałów, aby można było zaryzykować stwierdzenie, że będzie to jedna z najładniejszych i największych gier przyszłego roku. O tym, że przejście gry Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie prawdziwym wyzwaniem, świadczyć mogą słowa Petera Gelencsera (starszego projektanta poziomów), który w wywiadzie udzielonemu serwisowi GAME powiedział, że przejście trzeciego Wiedźmina w ciągu 100 godzin będzie można uznać za speedrun (jest to jak najszybsze przechodzenie gry). Trzecia odsłona Wiedźmina ma być praktycznie pozbawiona ekranów ładowania, a twórcy poinformowali graczy, że będą się one pojawiały tylko w bardzo sporadycznych sytuacjach.

Kilka dni temu rozpoczęły się natomiast zapisy na Edycję Kolekcjonerską gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i wszystkie egzemplarze znalazły nabywców w ciągu dwóch dób. Warto w tym miejscu wspomnieć jej bogatej zawartości, która robi wrażenie nawet na osobach mających okazję przyjrzeć się specjalnym edycjom poprzednich części gry.