The Settlers Online – internetowa odsłona Osadników

Coraz więcej gier udostępnianych jest przez internet, jednak często są to propozycje niedopracowane lub brzydkie. Z The Settlers Online sprawa wygląda inaczej.

Ta przeglądarkowa gra strategiczna opiera się na zasadach znanych z tradycyjnych odsłon The Settlers (wprowadzono do nich jednak kilka istotnych zmian). Dołączenie do gry nie wiążę się z żadnymi opłatami – wystarczy tylko odwiedzić tę stronę i już można budować, zbierać surowce i tworzyć potężną armię.

Jeżeli ktoś chce ułatwić sobie zabawę, to może zainwestować prawdziwe pieniądze w specjalne diamenty lub nawet kupić wersję pudełkową, dzięki której można szybciej rozwinąć osadę. Producentem gry jest Blue Byte Software, natomiast wydawcą firma Ubisoft, co najlepiej świadczy o wysokiej jakości tej produkcji.

Grając w The Settlers Online nie możemy jednak zapominać o największej zmianie w stosunku do tradycyjnych gier The Settlers, czyli o tym, że oprócz naszej osady istnieją jeszcze tysiące innych, co ma swoje dobre i złe strony. Gra zbiera wysokie oceny wśród graczy na całym świecie, więc warto zainteresować się tym tytułem.

Podobne artykuły :