Top 10 gier na PSP

Przedstawiamy Wam listę dziesięciu gier na PSP, które wszyscy właściciele wspomnianej konsoli powinni mieć na swoich półkach.

10. Wipeout Pulse

Kontynuacja serii z 1995 r., w której gracz ma okazję sterować statkiem podczas zapierających dech w piersiach wyścigów. Producentem gry jest Sony Computer Entertainment, a jej premiera miała miejsce 26 października 2007 r.

9. Final Fantasy Tactics: The War of the Lions

Dopracowana wersja słynnej gry od studia Square-Enix. Oprócz udoskonalenia wielu elementów dodano nowe klasy postaci. W przypadku gier z tej serii streszczanie fabuły nie ma najmniejszego sensu, o czym doskonale wiedzą konsolowi gracze. Ta wersja Final Fantasy na PSP ukazała się 5 października 2007 r. i jest to remake gry z 1997 r.

8. Metal Gear Solid: Portable Ops

Wciągająca gra akcji od Konami. Pierwsza produkcja na PSP, w której gracze mogą wcielić się w Snake’a. Bohater zostaje niesłusznie oskarżony o popełnienie zbrodni i musi udowodnić swoją niewinność. Premiera gry miała miejsce 5 grudnia 2006 r.

7. Tekken Dark Resurrection

Najlepsza bijatyka na konsolkę PSP i jednocześnie kolejna część znanej serii stworzonej przez firmę Namco. Gracze mogą wybrać jednego spośród 35 wojowników i rzucić się w wir walki. Gra pochodzi z 25 lipca 2006 r.

6. Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Przenośna wersja słynnej serii, która początkowo została opracowana na konsolę Nintendo DS. Konwersja na PSP wyszła jednak znakomicie, a dopracowana fabuła i otwarty świat Liberty City to wystarczające powody, aby sięgnąć po ten tytuł. Data premiery: 20 października 2009 r.

Przejdź do strony 2/2
>>> 

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.

Strony: 1 2