Barca. Za kulisami najlepszej drużyny świata

Zdania na temat tego czy Barca to najlepsza drużyna na świecie są podzielone, ale jej miłośnicy z pewnością będą zainteresowani książką „Barca. Za kulisami najlepszej drużyny świata”.

Od 16 maja można ją znaleźć w tradycyjnych oraz internetowych księgarniach, natomiast wydawcą tej publikacji jest Sine Qua Non (tytuł ukazał się dzięki współpracy wydawnictwa z polską penyą FC Barcelony), które często dodaje do swojej oferty książki o tematyce piłkarskiej. Autorem „Barca. Za kulisami najlepszej drużyny świata” jest Graham Hunter.

Skąd ten tytuł?

Tytuł „Barca. Za kulisami najlepszej drużyny świata” nie wziął się z niczego, gdyż drużyna grająca pod wodzą Pepa Guardioli w ciągu ostatnich czterech lat zdobyła aż 13 tytułów, natomiast utalentowany Leo Messi od 2009 roku nieprzerwanie wygrywa w kolejnych edycjach plebiscytu „Złota piłka”. Pisarz Hunter nie pominął na szczęście tych rzeczy, które nie są do końca związane z zieloną murawą, dzięki czemu książka zawiera również opisy ciekawych zakulisowych wydarzeń.

Więcej informacji o tym tytule można znaleźć na stronie wydawnictwa Sine Qua Non.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.